Szybki kontakt: +48 601666836
średnia ocena
4.5 / 5
Menu

EndoMasters – szkolenia w których uczymy innych stomatologów


EndoMasters - szkolenia w których uczymy innych stomatologów
avatar
endodoncja Kuźmińscy Stomatologia Łódź szkolenia

Lekarze kliniki Kuźmińscy Stomatologia są ekspertami w swoich dziedzinach. Wieloletnia praktyka pozwoliła im na zdobycie nieprzeciętnej wiedzy, którą dzielą się z innymi dentystami. Pod tym względem wyróżnia się dr n. med. Maciej Kuźmiński, który dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu stworzył EndoMasters Academy, pomagającą stażystom i lekarzom dentystom rozszerzyć swoje kompetencje.

Szkolenia dla stomatologów

W Kuźmińscy Stomatologia szkoleniami zajmują się dr n. med. Maciej Kuźmiński oraz dr n. med. Aneta Jankowska. Ich kursy cieszą się bardzo dużą popularnością zarówno wśród młodych stomatologów, jak i doświadczonych specjalistów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę. Podczas kursów skupiają się oni nad szerokim zastosowaniem mikroskopu podczas leczenia endodontycznego.

Uczestnicy szkoleń mogą poznać nowoczesną metodykę związaną m.in. z pierwotnym i powtórnym leczeniem kanałowym oraz mikrochirurgią, poruszane są również zagadnienia dotyczące ergonomii pracy. Cała wiedza jest odpowiednio dopasowana i przekazywana w taki sposób, aby szkolona osoba mogła uskuteczniać ją zaraz po ukończeniu kursu.

Każdy temat na szkoleniu omawiany jest w sposób teoretyczny podczas wykładu razem z wykorzystaniem filmów instruktażowych oraz w sposób praktyczny, kiedy Kursanci, wykorzystując odpowiednie modele i zaawansowane instrumentarium dentystyczne, przeprowadzają samodzielnie omawiane leczenie.

EndoMasters - szkolenia w których uczymy innych stomatologów

Tylko aktualna wiedza

Nasze szkolenia łączą wiedzę na temat nowoczesnych sposobów leczenia, które przynoszą najlepsze efekty, z innowacyjną metodyką zmieniającą część aspektów całego procesu. Przekłada się to na znacznie lepszą ergonomię zabiegów oraz ich skuteczność, a także przynosi wiele korzyści Pacjentom. Przede wszystkim postępowanie cechuje się większym komfortem oraz krótszym czasem leczenia.

Jakie korzyści ma z tego Pacjent?

Wielu Pacjentów pewnie zadaje sobie pytanie, jakie znaczenie mają dla nich szkolenia przeznaczone dla dentystów. To swoiste potwierdzenie faktu, że leczeniem stomatologicznym zajmą się eksperci, którzy mają niezbędną wiedzę i umiejętności pozwalające osiągnąć sukces. Wiele zabiegów wymaga od eksperta doświadczenia, gdyż tylko tym sposobem można osiągnąć efekty zgodne z pierwotnymi zamierzeniami oraz dające Pacjentowi pełne zadowolenie.

Umów się na wizytę!

Eksperci kliniki Kuźmińscy Stomatologia mają wyjątkowe umiejętności oraz doświadczenie, które pozwala im przeprowadzać leczenie na najwyższym poziomie. Jeśli Twój uśmiech wymaga pomocy i chciałbyś, aby udzielili Ci jej prawdziwi profesjonaliści, umów się na wizytę! Możesz to zrobić, dzwoniąc pod numer +48 601666836 lub wypełniając formularz.

 
Przeczytaj pozostałe wpisy na naszym blogu


Jak czyścić implanty zębowe?
implanty Kuźmińscy Stomatologia Łódź profilaktyka

Implanty to rozwiązanie, które świetnie się sprawdza zarówno w przypadku całkowitego bezzębia, jak i jednego czy kilku zębów. Aby dobrze spełniały one jednak swoje zadanie, należy je prawidłowo czyścić, przy pomocy odpowiednich produktów. Jakie zatem szczoteczki, pasty, płyny do płukania ust oraz nici dentystyczne okażą się najlepszym wyborem? Odpowiadamy.     Jak czyścić implanty zębowe? […]


Czytaj
Porównanie implantów i mostów jako opcji leczenia protetycznego
implanty Kuźmińscy Stomatologia Łódź protetyka

Implanty czy mosty? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Pewne jest to, że oba rozwiązania dobrze sprawdzają się w przypadku braków w uzębieniu i oba zapewniają znakomity efekt estetyczny. Dobrze jest poznać zalety i wady każdego omawianego przez nas uzupełnienia protetycznego. W końcu chodzi o Twoje zdrowie!     Implanty i mosty – czym są? […]


Czytaj
Stłoczenie zębów – czym jest? Objawy, przyczyny
aparaty ortodontyczne Kuźmińscy Stomatologia Łódź ortodoncja

Zauważyłeś, że Twoje zęby są krzywe i nie rosną w odpowiednim miejscu? Jeśli tak, istnieje spora szansa na to, że Twoim problemem jest stłoczenie zębów. Z pewnością nie ma możliwości wyleczenia go sposobami domowymi, dlatego konieczne są w takim przypadku konsultacje stomatologiczne. Dowiedz się więcej.     Czym jest stłoczenie zębów? Stłoczenie zębów to dość […]


Czytaj