Szybki kontakt: +48 601666836
średnia ocena
4.5 / 5
Menu
[wpseo_breadcrumb]

EndoMasters – szkolenia w których uczymy innych stomatologów


EndoMasters - szkolenia w których uczymy innych stomatologów
avatar
endodoncja Kuźmińscy Stomatologia Łódź szkolenia

Lekarze kliniki Kuźmińscy Stomatologia są ekspertami w swoich dziedzinach. Wieloletnia praktyka pozwoliła im na zdobycie nieprzeciętnej wiedzy, którą dzielą się z innymi dentystami. Pod tym względem wyróżnia się dr n. med. Maciej Kuźmiński, który dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu stworzył EndoMasters Academy, pomagającą stażystom i lekarzom dentystom rozszerzyć swoje kompetencje.
 
 

Szkolenia dla stomatologów

W Kuźmińscy Stomatologia szkoleniami zajmują się dr n. med. Maciej Kuźmiński oraz dr n. med. Aneta Jankowska. Ich kursy cieszą się bardzo dużą popularnością zarówno wśród młodych stomatologów, jak i doświadczonych specjalistów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę. Podczas kursów skupiają się oni nad szerokim zastosowaniem mikroskopu podczas leczenia endodontycznego.
 
Uczestnicy szkoleń mogą poznać nowoczesną metodykę związaną m.in. z pierwotnym i powtórnym leczeniem kanałowym oraz mikrochirurgią, poruszane są również zagadnienia dotyczące ergonomii pracy. Cała wiedza jest odpowiednio dopasowana i przekazywana w taki sposób, aby szkolona osoba mogła uskuteczniać ją zaraz po ukończeniu kursu.
 
Każdy temat na szkoleniu omawiany jest w sposób teoretyczny podczas wykładu razem z wykorzystaniem filmów instruktażowych oraz w sposób praktyczny, kiedy Kursanci, wykorzystując odpowiednie modele i zaawansowane instrumentarium dentystyczne, przeprowadzają samodzielnie omawiane leczenie.
 
leczenie zachowawcze zębów
 

Tylko aktualna wiedza

Nasze szkolenia łączą wiedzę na temat nowoczesnych sposobów leczenia, które przynoszą najlepsze efekty, z innowacyjną metodyką zmieniającą część aspektów całego procesu. Przekłada się to na znacznie lepszą ergonomię zabiegów oraz ich skuteczność, a także przynosi wiele korzyści Pacjentom. Przede wszystkim postępowanie cechuje się większym komfortem oraz krótszym czasem leczenia.
 
 

Jakie korzyści ma z tego Pacjent?

Wielu Pacjentów pewnie zadaje sobie pytanie, jakie znaczenie mają dla nich szkolenia przeznaczone dla dentystów. To swoiste potwierdzenie faktu, że leczeniem stomatologicznym zajmą się eksperci, którzy mają niezbędną wiedzę i umiejętności pozwalające osiągnąć sukces. Wiele zabiegów wymaga od eksperta doświadczenia, gdyż tylko tym sposobem można osiągnąć efekty zgodne z pierwotnymi zamierzeniami oraz dające Pacjentowi pełne zadowolenie.
 
 

Umów się na wizytę!

Eksperci kliniki Kuźmińscy Stomatologia mają wyjątkowe umiejętności oraz doświadczenie, które pozwala im przeprowadzać leczenie na najwyższym poziomie. Jeśli Twój uśmiech wymaga pomocy i chciałbyś, aby udzielili Ci jej prawdziwi profesjonaliści, umów się na wizytę! Możesz to zrobić, dzwoniąc pod numer +48 601666836 lub wypełniając formularz.

 
Przeczytaj pozostałe wpisy na naszym blogu


Czy warto zdecydować się na implant zęba?
implantologia implanty zębów Kuźmińscy Stomatologia Łódź

Implant zęba – czy warto wybrać takie rozwiązanie? W dzisiejszym artykule zajmiemy się korzyściami, jakie daje zamocowanie uzupełnień protetycznych na implantach.   Stabilność Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że tradycyjne ruchome protezy nie zawsze zachowują się tak, jakby sobie tego życzyli ich użytkownicy. Wymagają czasu, by się do nich przyzwyczaić i nauczyć z nimi funkcjonować, […]


Czytaj
Wizyta konsultacyjna u dentysty – jej cel i przebieg
konsultacja Kuźmińscy Stomatologia Łódź nowoczesna stomatologia

Czasami Pacjenci są zaskoczeni, że podczas pierwszej wizyty w gabinecie stomatolog nie przeprowadza żadnych zabiegów. Dzieje się tak, gdyż przed wyborem odpowiedniej metody leczenia trzeba wpierw dokonać wywiadu medycznego oraz zająć się badaniami diagnostycznymi, które ujawnią szczegóły danego problemu.   Po co przeprowadza się konsultację stomatologiczną? Konsultacja stomatologiczna ma na celu zapewnić dentyście wszystkie konieczne […]


Czytaj
Szkolenia endodontyczne
Kuźmińscy Stomatologia Łódź nowoczesna stomatologia szkolenia

Lekarze kliniki Kuźmińscy Stomatologia są ekspertami w swoich dziedzinach. Wieloletnia praktyka pozwoliła im na zdobycie nieprzeciętnej wiedzy, którą dzielą się z innymi dentystami. Pod tym względem wyróżnia się dr n. med. Maciej Kuźmiński, który dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu stworzył EndoMasters Academy, pomagającą stażystom i lekarzom dentystom rozszerzyć swoje kompetencje.     Szkolenia dla stomatologów W […]


Czytaj