Szybki kontakt: +48 601666836
średnia ocena
4.5 / 5
Menu
[wpseo_breadcrumb]

Pomożemy Tobie i Twojej rodzinie


chirurgia szczękowa łódź
avatar
bez bólu

W Kuźmińscy Stomatologia od ponad 25 lat pomagamy poprawić jakość życia Pacjentów poprzez spełnianie ich marzeń o pięknym i zdrowym uśmiechu. Nasi eksperci, mogący pochwalić się bogatym doświadczeniem oraz ogromnymi umiejętnościami, współpracują ze sobą na każdym etapie leczenia. Pozwala nam to osiągnąć znakomite efekty, którymi będziesz mógł cieszyć się przez długie lata. Lekarze Kuźmińscy Stomatologia specjalizują się w różnorodnych, wąskich dziedzinach stomatologii, dlatego bez problemu są w stanie pomóc Tobie i Twojej rodzinie. Jednocześnie lekarze wspólnie planują oraz wykonują plan leczenia, co zapewnia skuteczność, a dzięki wiedzy specjalistów wykonywane jest w taki sposób, aby uzyskać najlepszy efekt.

 

Prywatne centrum diagnostyczne

W naszej klinice stomatologicznej świetnie zdajemy sobie sprawę, że od prawidłowo przeprowadzonej diagnostyki zależy powodzenie całego leczenia. Postanowiliśmy więc zorganizować prywatne centrum diagnostyczne wyposażone w wiele nowoczesnych i całkowicie bezpiecznych urządzeń, takich jak tomograf komputerowy czy RTG. Ponadto posiadamy również wyjątkowe rozwiązanie: Digital Smile Design. To właśnie za jego sprawą będziesz mógł się przekonać, czy efekty po zakończonym leczeniu w pełni spełnią Twoje oczekiwania. Digital Smile Design pozwala zobaczyć swój nowy uśmiech na ekranie monitora, ale również w lustrze! Jest to możliwe, ponieważ przygotowywane są specjalne próbne nakładki, które mają odzwierciedlić końcowy efekt. Dzięki tej technologii upewnisz się, że podejmujesz słuszną decyzję.

W naszej klinice wszystkie konieczne badania możesz wykonać w jednym miejscu, oszczędzając przy tym swój cenny czas. Ponadto pozytywnie wpływa to na skuteczność całego leczenia – lekarz niemal natychmiast otrzymuje wszystkie niezbędne informacje, co pozwala mu dobrać odpowiednie metody terapii. Tym samym zyskujesz pewność, że otrzymasz efekty, o jakich zawsze marzyłeś.

 

Innowacyjne leczenie w Kuźmińscy Stomatologia

W naszej klinice stomatologicznej dokładamy wszelkich starań, aby uzyskać znakomite efekty przy zachowaniu wysokiego komfortu w trakcie całego leczenia. Dlatego wykorzystujemy wiele innowacyjnych rozwiązań. Jednym z nich jest metoda All-on-4/All-on-6, która jest stosowana w przypadku bezzębia. Dzięki niej w bardzo krótkim czasie można cieszyć się nowym uśmiechem! Leczenie w tym wypadku polega na wszczepieniu kilku implantów w miejsca po utraconych korzeniach, a następnie ich niemal natychmiastowym obciążeniu przez protezę tymczasową. Oznacza to, że czas potrzebny do powrotu do normalnego funkcjonowania będzie ograniczony do koniecznego minimum.

W trakcie leczenia kanałowego zawsze wykorzystujemy nowoczesne mikroskopy marki Global lub Leica. Pozwalają one na uzyskanie nawet 25-krotnego przybliżenia, co daje naszym ekspertom dokładny obraz pola zabiegowego. W ten sposób znacznie wzrasta skuteczność całego leczenia – powodzeniem kończy się ponad 95% przypadków! Co jednak ważne, zastosowanie mikroskopu w trakcie zabiegu sprawia, że może on odbyć się w zaledwie 1 dzień. Sprawia, to, że znacznie podnoszony jest komfort całego procesu, a przy tym oszczędzasz swój cenny czas.

Mamy świadomość, że braki zębowe to poważny problem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby skutecznie odbudowywać utracone uzębienie. W naszej klinice wykorzystujemy wyłącznie implanty premium Thommen, Astra oraz NEO Biotech, przez co skuteczność zabiegu wszczepienia sięga niemalże 100%! To właśnie do implantów mocowane są konkretne odbudowy protetyczne, pozwalające przywrócić nie tylko piękny uśmiech na twarzy, ale również pełną funkcjonalność w jamie ustnej.

 

Zespół ekspertów

Nasi lekarze specjalizują się w wąskich dziedzinach stomatologii, dlatego w trakcie całego leczenia niezwykle blisko ze sobą współpracują na jego każdym etapie. Pozwala to uzyskać znakomite efekty, dzięki czemu Twoje życie odmieni się na lepsze. Eksperci Kuźmińscy Stomatologia prowadzą liczne szkolenia, które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród dentystów. Wszystko to sprawia, że decydując się na leczenie w naszej klinice, masz pewność, że o zdrowie swoich zębów składasz na ręce prawdziwych profesjonalistów. Przekonało się o tym już ponad 15 200 Pacjentów. Ty i Twoi bliscy też możecie do nich dołączyć – wystarczy sięgnąć po słuchawkę i umówić się na wizytę!

 

Zapisz się na wizytę!

Zauważyłeś u siebie niepokojące objawy? Albo ktoś z Twoich bliskich cierpi z powodu chorych zębów? Nie zwlekaj – koniecznie umów się na wizytę w naszej klinice. Dobierzemy odpowiednie metody leczenia, dzięki którym rozwiążemy Twoje problemy. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz lub zadzwonić pod numer 42 643 75 73.
Przeczytaj pozostałe wpisy na naszym blogu


Czy warto zdecydować się na implant zęba?
implantologia implanty zębów Kuźmińscy Stomatologia Łódź

Implant zęba – czy warto wybrać takie rozwiązanie? W dzisiejszym artykule zajmiemy się korzyściami, jakie daje zamocowanie uzupełnień protetycznych na implantach.   Stabilność Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że tradycyjne ruchome protezy nie zawsze zachowują się tak, jakby sobie tego życzyli ich użytkownicy. Wymagają czasu, by się do nich przyzwyczaić i nauczyć z nimi funkcjonować, […]


Czytaj
Wizyta konsultacyjna u dentysty – jej cel i przebieg
konsultacja Kuźmińscy Stomatologia Łódź nowoczesna stomatologia

Czasami Pacjenci są zaskoczeni, że podczas pierwszej wizyty w gabinecie stomatolog nie przeprowadza żadnych zabiegów. Dzieje się tak, gdyż przed wyborem odpowiedniej metody leczenia trzeba wpierw dokonać wywiadu medycznego oraz zająć się badaniami diagnostycznymi, które ujawnią szczegóły danego problemu.   Po co przeprowadza się konsultację stomatologiczną? Konsultacja stomatologiczna ma na celu zapewnić dentyście wszystkie konieczne […]


Czytaj
Szkolenia endodontyczne
Kuźmińscy Stomatologia Łódź nowoczesna stomatologia szkolenia

Lekarze kliniki Kuźmińscy Stomatologia są ekspertami w swoich dziedzinach. Wieloletnia praktyka pozwoliła im na zdobycie nieprzeciętnej wiedzy, którą dzielą się z innymi dentystami. Pod tym względem wyróżnia się dr n. med. Maciej Kuźmiński, który dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu stworzył EndoMasters Academy, pomagającą stażystom i lekarzom dentystom rozszerzyć swoje kompetencje.     Szkolenia dla stomatologów W […]


Czytaj