Szybki kontakt: +48 601666836
średnia ocena
4.2 / 5
Menu
Strona główna » Porady ekspertów » Pomożemy Tobie i Twojej rodzinie

Pomożemy Tobie i Twojej rodzinie


chirurgia szczękowa łódź
avatar
bez bólu

W Kuźmińscy Stomatologia od ponad 25 lat pomagamy poprawić jakość życia Pacjentów poprzez spełnianie ich marzeń o pięknym i zdrowym uśmiechu. Nasi eksperci, mogący pochwalić się bogatym doświadczeniem oraz ogromnymi umiejętnościami, współpracują ze sobą na każdym etapie leczenia. Pozwala nam to osiągnąć znakomite efekty, którymi będziesz mógł cieszyć się przez długie lata. Lekarze Kuźmińscy Stomatologia specjalizują się w różnorodnych, wąskich dziedzinach stomatologii, dlatego bez problemu są w stanie pomóc Tobie i Twojej rodzinie. Jednocześnie lekarze wspólnie planują oraz wykonują plan leczenia, co zapewnia skuteczność, a dzięki wiedzy specjalistów wykonywane jest w taki sposób, aby uzyskać najlepszy efekt.

 

Prywatne centrum diagnostyczne

W naszej klinice stomatologicznej świetnie zdajemy sobie sprawę, że od prawidłowo przeprowadzonej diagnostyki zależy powodzenie całego leczenia. Postanowiliśmy więc zorganizować prywatne centrum diagnostyczne wyposażone w wiele nowoczesnych i całkowicie bezpiecznych urządzeń, takich jak tomograf komputerowy czy RTG. Ponadto posiadamy również wyjątkowe rozwiązanie: Digital Smile Design. To właśnie za jego sprawą będziesz mógł się przekonać, czy efekty po zakończonym leczeniu w pełni spełnią Twoje oczekiwania. Digital Smile Design pozwala zobaczyć swój nowy uśmiech na ekranie monitora, ale również w lustrze! Jest to możliwe, ponieważ przygotowywane są specjalne próbne nakładki, które mają odzwierciedlić końcowy efekt. Dzięki tej technologii upewnisz się, że podejmujesz słuszną decyzję.

W naszej klinice wszystkie konieczne badania możesz wykonać w jednym miejscu, oszczędzając przy tym swój cenny czas. Ponadto pozytywnie wpływa to na skuteczność całego leczenia – lekarz niemal natychmiast otrzymuje wszystkie niezbędne informacje, co pozwala mu dobrać odpowiednie metody terapii. Tym samym zyskujesz pewność, że otrzymasz efekty, o jakich zawsze marzyłeś.

 

Innowacyjne leczenie w Kuźmińscy Stomatologia

W naszej klinice stomatologicznej dokładamy wszelkich starań, aby uzyskać znakomite efekty przy zachowaniu wysokiego komfortu w trakcie całego leczenia. Dlatego wykorzystujemy wiele innowacyjnych rozwiązań. Jednym z nich jest metoda All-on-4/All-on-6, która jest stosowana w przypadku bezzębia. Dzięki niej w bardzo krótkim czasie można cieszyć się nowym uśmiechem! Leczenie w tym wypadku polega na wszczepieniu kilku implantów w miejsca po utraconych korzeniach, a następnie ich niemal natychmiastowym obciążeniu przez protezę tymczasową. Oznacza to, że czas potrzebny do powrotu do normalnego funkcjonowania będzie ograniczony do koniecznego minimum.

W trakcie leczenia kanałowego zawsze wykorzystujemy nowoczesne mikroskopy marki Global lub Leica. Pozwalają one na uzyskanie nawet 25-krotnego przybliżenia, co daje naszym ekspertom dokładny obraz pola zabiegowego. W ten sposób znacznie wzrasta skuteczność całego leczenia – powodzeniem kończy się ponad 95% przypadków! Co jednak ważne, zastosowanie mikroskopu w trakcie zabiegu sprawia, że może on odbyć się w zaledwie 1 dzień. Sprawia, to, że znacznie podnoszony jest komfort całego procesu, a przy tym oszczędzasz swój cenny czas.

Mamy świadomość, że braki zębowe to poważny problem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby skutecznie odbudowywać utracone uzębienie. W naszej klinice wykorzystujemy wyłącznie implanty premium Thommen, Astra oraz NEO Biotech, przez co skuteczność zabiegu wszczepienia sięga niemalże 100%! To właśnie do implantów mocowane są konkretne odbudowy protetyczne, pozwalające przywrócić nie tylko piękny uśmiech na twarzy, ale również pełną funkcjonalność w jamie ustnej.

 

Zespół ekspertów

Nasi lekarze specjalizują się w wąskich dziedzinach stomatologii, dlatego w trakcie całego leczenia niezwykle blisko ze sobą współpracują na jego każdym etapie. Pozwala to uzyskać znakomite efekty, dzięki czemu Twoje życie odmieni się na lepsze. Eksperci Kuźmińscy Stomatologia prowadzą liczne szkolenia, które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród dentystów. Wszystko to sprawia, że decydując się na leczenie w naszej klinice, masz pewność, że o zdrowie swoich zębów składasz na ręce prawdziwych profesjonalistów. Przekonało się o tym już ponad 15 200 Pacjentów. Ty i Twoi bliscy też możecie do nich dołączyć – wystarczy sięgnąć po słuchawkę i umówić się na wizytę!

 

Zapisz się na wizytę!

Zauważyłeś u siebie niepokojące objawy? Albo ktoś z Twoich bliskich cierpi z powodu chorych zębów? Nie zwlekaj – koniecznie umów się na wizytę w naszej klinice. Dobierzemy odpowiednie metody leczenia, dzięki którym rozwiążemy Twoje problemy. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz lub zadzwonić pod numer 42 643 75 73.
Przeczytaj pozostałe wpisy na naszym blogu


Usuwanie zębów mądrości – co należy wiedzieć o kłopotliwych ósemkach?
bezbolesne leczenie chirurgia stomatologiczna Kuźmińscy Stomatologia Łódź

Jama ustna może doświadczyć niezliczonych problemów, zaś jednym z tych najboleśniejszych i najbardziej uciążliwych są bez wątpienia wyrzynające się ósemki. Zęby mądrości mogą pojawić się praktycznie w każdym wieku, chociaż przeważnie wyrastają pomiędzy 17. a 25. rokiem życia. W większości przypadków kwalifikują się one jedynie do usunięcia, co nieraz przysparza Pacjentom sporo stresu. W Kuźmińscy […]


Czytaj
Zalety wszczepienia implantów zębowych
implanty korony Kuźmińscy Stomatologia Łódź

Chociaż istnieją różne sposoby odbudowy utraconego uzębienia, to implanty zębowe wyposażone w odpowiednie rekonstrukcje protetyczne stanowią najskuteczniejszy z nich. Wynika to z licznych zalet, które przejawiają – stabilności odbudowy, przywracania pierwotnej funkcjonalności jamy ustnej oraz estetyki uśmiechu, a także pozytywnego oddziaływania na tkanki kostne szczęki lub żuchwy. A to nie wszystkie korzyści płynące z wszczepienia […]


Czytaj
Jak zachować zdrowe uzębienie?
Kuźmińscy Stomatologia Łódź profilaktyka stomatologia zachowawcza

Poświęcenie uzębieniu odpowiedniej troski przynosi same korzyści. Dzięki temu jesteśmy w stanie uniknąć wielu czyhających na nie zagrożeń, oraz oszczędzić sobie przyszłego leczenia stomatologicznego. Nie jest to oczywiście jedyna korzyść. Dbanie o uśmiech zapewni mu dobrą estetykę, która jest obecnie ważnym elementem wywoływanego przez nas dobrego wrażenia oraz znacząco pomaga podczas relacji interpersonalnych. Co robić, […]


Czytaj