Aneta Olek

dr n. med.

ANETA OLEK

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie zatrudniona jest na stanowisku asystenta w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej. W 2012r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych, a dwa lata później – tytuł specjalisty stomatologii zachowawczej z endodoncją. Nadal doskonali swoje umiejętności zawodowe uczestnicząc w kursach i szkoleniach oraz poszerza wiedzę również z innych obszarów stomatologii.

Już od prawie 10 lat współpracuje z gabinetem Kuźmińscy Stomatologia, gdzie z niemalejącym entuzjazmem troszczy się o zdrowie jamy ustnej naszych Pacjentów. Ulubioną dziedziną Pani Doktor jest stomatologia zachowawcza dająca możliwość takiej odbudowy zębów, która jak najwierniej naśladuje ich naturalną anatomię. Poza tym zajmuje się również leczeniem kanałowym w mikroskopie oraz protetyką.

Jest osobą pogodną i otwartą, co sprawia, że szybko nawiązuje kontakty. Dzięki ogromnym pokładom cierpliwości i empatii wzbudza poczucie bezpieczeństwa i łatwo zdobywa zaufanie Pacjentów. Te cechy wraz z wysokim poziomem kompetencji zawodowych Pani Doktor są gwarantem zadowolenia naszych Pacjentów.
Prywatnie jest mamą 2 synków, z którymi chętnie spędza każdą wolną chwilę. Lubi rowerowe wypady za miasto a od wiosny do jesieni relaksuje się dbając o swój niewielki ogród.

Certyfikaty

Aneta Olek