Szkolenia

Uczymy stomatologów z całej Polski

W naszym gabinecie prowadzimy szkolenia teoretyczno-praktyczne z endodoncji cieszące się dużym zainteresowaniem lekarzy dentystów od wielu lat.

Każdy z kursów odbywa się w profesjonalnie wyposażonej sali dedykowanej leczeniu kanałowemu. Oprócz przygotowanych zestawów materiałów i narzędzi każdy z uczestników ma do dyspozycji jeden nowoczesny mikroskop firmy Leica, dzięki czemu istnieje możliwość nauki lub doszlifowania swojej pracy używając tak zaawansowanego sprzętu stomatologicznego.

Małe grupy szkoleniowe umożliwiają prowadzącemu, dr. n. med. Maciejowi Kuźmińskiemu, na indywidualny kontakt z każdym z uczestników i pomoc podczas wykonywania praktycznych zadań.

Pierwotne leczenie kanałowe, usuwanie złamanych narzędzi, ergonomia w pracy a może bardziej zaawansowana resekcja wierzchołka korzenia zęba? Każdy kurs to przekazanie wiedzy opartej na wieloletnim doświadczeniu, dzięki której uczestnik zaraz po jego zakończeniu jest gotów samodzielnie wykonywać skomplikowane zabiegi.

Kalendarium, program i wolne terminy dostępne są pod linkami:

„Mikroskopowy kurs pierwotnego leczenia kanałowego czyli jak uniknąć kłopotów?” Sprawdzone, własne metody pracy

Mikroskopowy kurs powtórnego leczenia kanałowego i usuwania złamanych narzędzi, czyli jak wybrnąć z kłopotów?”

„Ergonomia w endodoncji.” Jak pracować w efektywny sposób i eliminować problemy? Nie szukaj rozwiązań – dostaniesz je na kursie.

„Mikrochirurgia endodontyczna – resekcja wierzchołka korzenia zęba”

Galeria

Prowadządzy szkolenie
dr n. med. Maciej Kuźmiński

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi z 1995 roku, w której po zakończeniu studiów rozpoczął pracę równocześnie zakładając gabinet Kuźmińscy Stomatologia, w którym zajmuje się głównie endodoncją, implantologią i protetyką.

Dr n. med. Maciej Kuźmiński posiada tytuł specjalisty ze stomatologii zachowawczej z endodoncją i stomatologii ogólnej. Jest autorem wielu prac naukowych, w tym jedenastu wygłoszonych na kongresach zagranicznych oraz rozdziałów w trzech książkach z zakresu endodoncji.

Laureat Nagrody Zespołowej Ministra Zdrowia i Indywidualnej Nagrody Naukowej za pracę doktorską. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej i Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego.

Jako jeden z najlepszych specjalistów w wykonywaniu leczenia kanałowego pod mikroskopem dr Kuźmiński prowadzi od wielu lat kursy i wykłady z zakresu endodoncji z wykorzystaniem mikroskopu.

Dzień u Mistrza

Zapraszam na indywidualne konsultacje z możliwością obserwacji mojej pracy przy Pacjencie. Co daje dzień spędzony w naszej praktyce:

  • Możliwość obserwacji pierwotnego oraz powtórnego leczenia endodontycznego w moim wykonaniu (obecność w gabinecie zabiegowym i obserwacja obrazu spod mikroskopu).
  • Okazja zobaczenia pracy na osiem rąk oraz organizacji autorskiej praktyki wielostanowiskowej.
  • Godzinny czas na konsultacje własnych przypadków lub pytań.

Zapraszam,
Maciej Kuźmiński

tel. kom.: + 48 +48 602126996
kom.: + 48 +48 601666836