Umów się | ZnanyLekarz.PL
Kuźmińscy Stomatologia

ANETA JANKOWSKA (OSTROWSKA)

ANETA JANKOWSKA (OSTROWSKA)

Lekarz stomatologii ogólnej


Doktor Aneta Jankowska współpracuje z gabinetem Kuźmińscy Stomatologia od 2006 roku. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi, gdzie uzyskała tytuł doktora nauk medycznych oraz ukończyła specjalizację w stomatologii zachowawczej z endodoncją. Jej zawodowym priorytetem jest profesjonalizm, dokładność i precyzja, dlatego zawsze przeprowadza leczenie kanałowe przy użyciu mikroskopu.

Jest bardzo ciepłą i uśmiechniętą osobą, ma w sobie ogromne pokłady cierpliwości, dzięki czemu wizyta u niej przebiega w bardzo miłej atmosferze. Zawsze stara się dokładnie wytłumaczyć Pacjentowi istotę problemu. Na co dzień zajmuje się endodoncją, protetyką i stomatologią estetyczną osób dorosłych.

Swoje życie zawodowe dzieli na pracę w gabinecie oraz pracę naukowo-dydaktyczną, pełni funkcję asystenta w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Oprócz kształcenia studentów, doktor Aneta prowadzi szkolenia doskonalące umiejętności dedykowane dentystom z całej Polski, na których uczy endodoncji i pracy w powiększeniu przy pomocy mikroskopu.

Prywatnie spełnia się jako szczęśliwa żona i matka, wolne chwile lubi spędzać na zajęciach fitness, gdzie najskuteczniej odpoczywa. Interesuje się również zdrowym odżywianiem.

Stowarzyszenia i instytucje, do których należy lekarz

ANETA JANKOWSKA (OSTROWSKA)

Opinie o lekarzu

Aneta Jankowska – ZnanyLekarz.pl

certyfikaty