Umów się | ZnanyLekarz.PL
Kuźmińscy Stomatologia

Korony i mosty na implantach zębów

Braki jednego lub kilku zębów można odbudować koroną lub mostem na implantach. Jest to często lepsze i tańsze rozwiązanie niż kilka implantów blisko siebie. Mosty na implantach podobnie jak pojedyncze korony wykonujemy w formie pracy przykręcanej, aby wyeliminować ryzyko stanów zapalnych spowodowanych nadmiarem cementu.

Przy pomocy implantów możemy odtworzyć pełne łuki zębowe na wzór naturalnego uzębienia. Do wykonania takiej pracy protetycznej zamocowanej na stałe potrzebne jest użycie w żuchwie czterech implantów, a szczęce sześciu implantów. Tą ilość trzeba traktować jako minimum i lepiej jest zastosować 6 – 8 implantów. Stałe uzupełnienie na implantach jest najlepszym sposobem odbudowy funkcji i estetyki.

Korony i mosty na implantach zębów

Protezy całkowite na implantach

Chcąc spełnić wszystkie oczekiwania naszych Pacjentów oraz starając się zapewnić im najwyższy komfort w przypadku braku zębów, wykonujemy protezy całkowite oparte na implantach.

Proteza całkowita, której stabilność oparta jest na implantach, jest rozwiązaniem najczęściej stosowanym i najbardziej efektywnym w przypadku braku zębów. Implanty zapewniają lepszą stabilizację protezy dolnej szczęki oraz minimalizują dyskomfort podczas jedzenia. Protezy, wykonywane w naszej praktyce, mają wbudowane specjalne zatrzaski, dzięki którym osadzona na implantach proteza jest bardzo stabilna i komfortowa.

Uśmiech proszę!

Dzięki protezom na implantach nasi Pacjenci nie krępują się rozmawiać, śmiać. Odzyskują radość z życia oraz psychiczny komfort. Mogą swobodnie jeść bez konieczności używania klejów do protez.

Jeżeli rozważacie Państwo zastosowanie implantów to doskonale trafiliście! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i umówienia się na wizytę konsultacyjną, na której określimy sposób leczenia specjalnie dobrany do Państwa oczekiwań.

Korony i mosty na implantach zębów

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!