Umów się | ZnanyLekarz.PL
Kuźmińscy Stomatologia

Protezy zębów

Starając się w pełni zadowolić naszych Pacjentów, oferujemy poniższy wybór protez zębowych:

  • Ruchome protezy zębowe(wyjmowane z jamy ustnej)
  • Stałe (protezy dentystyczne w formie mostów, również przy wykorzystaniu implantów, na stałe osadzone w jamie ustnej). Jest to uzupełnienie stosowane w celu przywrócenia funkcji żucia, poprawienia estetyki twarzy i przywrócenia Pacjentowi pięknego uśmiechu.
img 9960 -

Zespół w klinice Kuźmińscy Stomatologia znajdzie rozwiązanie, które przywróci komfort Pacjentowi. Można tego dokonać dzięki nieustannemu poszerzaniu wiedzy i umiejętności w dziedzinie protetyki.

Wykonujemy również prace protetyczne ekspresowe, a także wszelkiego rodzaju naprawy protez zębowych.

Aby leczenie przyniosło najlepsze efekty, oferujemy naszym Pacjentom wszystkie kompleksowe usługi zespołu.

Protetyka stomatologiczna Łódź ze znakiem jakości

Protetyka to wyjątkowa część stomatologicznego rzemiosła. Utrata zębów lub ich rozległe uszkodzenia sprawiają, że Pacjenci zamawiający protezy stomatologiczne są zwykle dużo bardziej zdeterminowani niż osoby zmagające się z defektami stricte estetycznymi, jak pęknięcia czy przebarwienia. Protetyka stomatologiczna, której celem jest odtwarzanie prawidłowej czynności i rekonstrukcja układu stomatognatycznego, może być odpowiedzią nawet na najtrudniejsze przypadki braków w uzębieniu. Świetnie zdajemy sobie sprawę z potencjału tej dziedziny, ale także z oczekiwań deklarowanych przez naszych Pacjentów, dlatego z dumą możemy powiedzieć, że protetyka stomatologiczna Łódź, to jedna z głównych specjalizacji w gabinetach Kuźmińscy Stomatologia. Protetyka jest sztuką, w której nie może być mowy o schematach. Każdego Pacjenta, którego interesują nowe protezy dentystyczne lub naprawa protez zębowych Łódź traktujemy indywidualnie. Nasi protetycy dysponują unikatowym zestawem kompetencji i wiedzy, który pozwoli zaradzić nawet w najtrudniejszych przypadkach. Ich umiejętności i wieloletnie doświadczenie pozwoliło odzyskać piękny uśmiech i pełnię funkcji układu żucia wielu Pacjentom, którzy rekomendują naszą placówkę jako najlepsza protetyka stomatologiczna w Łodzi. W swoim portfolio posiadamy zarówno tworzenie spersonalizowanych protez zębowych – tak stałych, jak i ruchomych – oraz prace ekspresowe, w tym naprawa protez zębowych. Tak kompleksowy zakres prac sprawia, że klinika Kuźmińscy Stomatologia to punkt docelowy dla Pacjentów poszukujących protetyka w Łodzi.

Nikola i Izabela 2 P -

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!