Umów się | ZnanyLekarz.PL
Kuźmińscy Stomatologia

Wybielanie zębów

W ostatnich latach wybielanie zębów zyskało na dużej popularności. Chęć posiadania pięknego białego uśmiechu stało się realnym pragnieniem nie tylko celebrytów, ale i zwykłych obywateli. Biały uśmiech jest wyznacznikiem zdrowia i dbałości o własny wizerunek, a przede wszystkim dodaje pewności siebie i atrakcyjności.

„Statystyki mówią, że aż 74% Polaków uważa, że zadowalający zdrowy, piękny uśmiech, jest wyznacznikiem osiąganych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.”

Chcąc podążać za Państwa oczekiwaniami oferujemy metodę wybielania nakładkowego, cieszącą się dużym powodzeniem wśród Pacjentów naszej kliniki. Jest to metoda dająca wspaniałe rezultaty, utrzymujące się nawet do 3 lat, natomiast zęby mogą stać się jaśniejsze nawet o sześć odcieni.

Wybielanie zębów

Jak wygląda procedura?

Przed rozpoczęciem wybielania nakładkowego zapraszamy na obowiązkową wizytę kontrolną w celu sprawdzenia stanu uzębienia i dziąseł Pacjenta. Nasi specjaliści upewnią się o braku przeciwskazań do zastosowania tej metody, a w razie potrzeby uzupełnią istniejące ubytki, a także wykonają konieczne zabiegi takie jak na przykład usunięcie kamienia nazębnego.

Następnie lekarz stomatolog pobierze indywidualne wyciski szczęki i żuchwy Pacjenta w celu wykonania modeli gipsowych, a później dwóch przeźroczystych szyn, które pełnią funkcję nakładek.

Już podczas kolejnej wizyty Pacjent otrzymuje szyny, a także specjalny preparat wybielający o określonym stężeniu. Stężenie preparatu uzależnione jest od wrażliwości zębów Pacjenta. Lekarz przeprowadzi dokładną instrukcję stosowania nakładek z preparatem.

Nakładki zakłada się na noc, dzięki czemu nie odczuwamy żadnych niedogodności na co dzień. Długość stosowania nakładek waha się pomiędzy 6 a 14 dni. Ważne jest, by podczas stosowania tej metody wybielania stosować tzw. białą dietę, czyli unikać kolorowych produktów spożywczych, zrezygnować z picia kawy, herbaty czy innych barwiących napojów.

W przypadku skłonności do nadwrażliwych zębów zalecamy stosowanie past na nadwrażliwość już na 2 tygodnie przed rozpoczęciem zabiegów i około kilku tygodni po ich zakończeniu.

Wybielanie zębów Łódź

Śnieżnobiały uśmiech jest dziś nie tylko kaprysem gwiazd fotografowanych na czerwonym dywanie. Coraz więcej osób chętnie sięga po nakładkowe wybielanie zębów pozwalające im osiągnąć efekt porównywalny z tym podziwianym na okładkach magazynów. Niestety, nawet właściciele prostych zębów bez większych ubytków nie zawsze mogą cieszyć się prawdziwą bielą swojego uśmiechu. Na odcień naszych zębów wpływa bowiem kilka tak prozaicznych przyzwyczajeń, jak chociażby picie kawy czy herbaty. Wybielanie zębów jest stosunkowo prostym zabiegiem stomatologicznym oferującym Pacjentom podwójne korzyści. Pierwsza to oczywiście rezultat estetyczny w postaci lśniąco białych zębów. Druga, o wiele cenniejsza, to pewność siebie, przebojowość i odwaga w kontaktach zawodowych, a także towarzyskich. W klinice Kuźmińscy Stomatologia doskonale wiemy, jak duże znaczenie może mieć piękny uśmiech, dlatego od lat naszym Pacjentom oferujemy wybielanie zębów Łódź metodą nakładkową, która sprawdza się równie dobrze jak laserowe wybielanie zębów. Procedura poprzedzona jest wizytą kontrolną, podczas której stomatolog poznaje oczekiwania Pacjenta i określa parametry terapii. Jej efekty mogą utrzymywać się na zębach nawet przez trzy lata. Osobom przymierzającym się do wybielania zębów Łódź, proponujemy zwrócenie uwagi na opinie potwierdzające trwałość zabiegu. Nie bez znaczenia są również kwestie finansowe. Jesteśmy świadomi, że dla osób rozważających wybielanie zębów Łódź cena może odgrywać dużą rolę. Cennik zabiegów w naszej klinice zamieszczamy na naszej stronie internetowej. Sprawdzając ceny w innych gabinetach warto mieć na uwadze nie tylko koszty, ale także gwarancję jakości, którą w Kuźmińscy Stomatologia dają renomowani specjaliści i sprawdzona metoda wybielania zębów.

Wybielanie zębów

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!