Pan Andrzej trafił do naszego gabinetu, ponieważ marzył o pięknym i zdrowym uśmiechu, który będzie mógł cieszyć się przez wiele lat. Po rozmowie konsultacyjnej na której Pacjent przedstawił swoje oczekiwania przedstawiliśmy kompleksowy plan leczenia wraz z projektem uśmiechu. W jego skład wchodziło leczenie implantologiczne oraz koron i licówek. Wykonane leczenie w pełni spełniło oczekiwania naszego Pacjenta.

 

 

Efekty leczenia

Before After Efekty leczeniaEfekty leczenia

Pani Diana

Zęby Pani Diany były wyraźnie zniszczone – zarówno ich kształt jak i kolor odbiegały od ideału. Zaproponowaliśmy wykonanie bondingu. Kompozytowa odbudowa zębów przyniosła olśniewające efekty.

Before After Efekty leczeniaEfekty leczenia

Pan Marcin

Problemem Pana Marcin były nierówne, krzywe zęby, które w znaczący sposób zaburzały estetykę jego uśmiechu. Rozwiązaniem, jakie zaproponowaliśmy, był bonding. Wykonaliśmy odbudowę zarówno górnych jak i dolnych zębów za pomocą kompozytu. Teraz uśmiech Pana Marcin prezentuje się już zupełnie inaczej.

Before After Efekty leczeniaEfekty leczenia

Pan Tomasz

Pan Tomasz nie był zadowolony z estetyki swoich dolnych zębów. Zajęliśmy się tym problemem. Na początek poddaliśmy zęby piaskowaniu, po czym dokonaliśmy odbudowy kompozytem części łuku zębowego między obiema dwójkami.

Before After Efekty leczeniaEfekty leczenia

Pani Iwona

Zęby Pani Iwony były starte i miały nieestetyczny kolor. Po rozmowie z Pacjentką oraz wykonaniu odpowiednich badań podjęliśmy decyzję o zastosowaniu bondingu. To nowoczesna metoda wykorzystująca materiały kompozytowe, służąca poprawie wyglądu zębów. Nie wymaga ona poważnej ingerencji w zdrowe tkanki, a jej realizacja zajmuje często jedną wizytę! Po wykonaniu bondingu uzębienie Pani Iwony uległo całkowitej przemianie, dzięki czemu Pacjentka nie wstydzi się uśmiechać.

Before After Efekty leczeniaEfekty leczenia

Pan Robert

Zęby Pana Roberta wymagały odnowy i odbudowy drobnych ubytków. Problemem, który od razu rzucał się w oczy, było ukruszenie jednego z zębów, ale nie był to jedyny kłopot – przebarwienia i niewielkie uszczerbki były dostrzegalne nie tylko na tym, lecz i na sąsiednich zębach. Postanowiliśmy wykonać nieinwazyjną odbudowę kompozytową. Po zabiegu zęby Pana Roberta wyglądają jak nowe – nawet ten, który był ukruszony, nie zdradza wyglądem, że kiedykolwiek doznał uszczerbku.

Before After Efekty leczeniaEfekty leczenia

Pan Zbigniew

Pan Zbigniew był niezadowolony z wyglądu swoich zębów, dlatego zwrócił się do naszej kliniki. Przeprowadziliśmy konsultację, podczas której zapoznaliśmy się z jego problemem, co pozwoliło dobrać odpowiednie metody. Postanowiliśmy odbudować zęby metodą flow injection. Zaletą tego rozwiązania możliwość uzyskania optymalnych efektów estetycznych oraz funkcjonalnych bez konieczności szlifowania uzębienia. Po zakończonej wizycie Pan Zbigniew opuścił naszą klinikę z pięknym uśmiechem.
Before After Efekty leczeniaEfekty leczenia

Pan Jarosław

U Pana Jarosława konieczne okazało się przeprowadzenie kompleksowego leczenia. Wykonana diagnostyka pozwoliła nam ocenić stan zdrowia jamy ustnej i przygotować plan terapii. Postanowiliśmy odbudować braki zębowe przy pomocy implantów zębowych. Ponadto zastosowaliśmy korony, nakłady oraz licówki zębów. Uzyskane efekty w pełni spełniły oczekiwania Pana Jarosława.
Before After Efekty leczeniaEfekty leczenia

Pani Izabela

Pani Izabela była niezadowolona z wyglądu swojego uśmiechu oraz starych rekonstrukcji protetycznych. W naszym prywatnym centrum diagnostycznym wykonaliśmy wszystkie niezbędne badania, na podstawie których przygotowaliśmy plan leczenia. Wymieniliśmy stare mosty zębowe na ruchomą protezę. Ponadto w celu odbudowania startych zębów zastosowaliśmy korony oraz licówki zębów. Po wyjściu z naszej kliniki Pani Izabela mogła znowu cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem.
Before After Efekty leczeniaEfekty leczenia

Pan Robert

Pan Robert miał problem z silnie zniszczonymi zębami, brakami zębowymi i przebarwieniami. Uznaliśmy, że w tej sytuacji pomóc może tylko kompleksowe leczenie implantoprotetyczne. Dokonaliśmy odbudowy uzębienia Pana Roberta – rekonstrukcje protetyczne zamocowane na implantach doskonale spełniły swoje zadanie.