Opinie

Kuźmińscy Stomatologia

Zobacz jak oceniają nas Pacjenci

ZnanyLekarz.png
Kuźmińscy Stomatologia
Google.png
Opinie

4,6 149 reviews

 • Avatar Anna Spychała ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Serdecznie dziękuję pani Weronice Rokosz za fantastyczną obsługę ,,takt, ogromną kulturę. … Całość Ale najważniejsze ,że jest profesjonalistką ,moje nowe ząbki są dopasowane po mistrzowsku. Od dawna szukałam stomatologa, który pomógł by mi a jestem przypadkiem bardzo trudnym jeśli chodzi o uzębienie. Wielkie dzięki. Polecam z całego serca panią Weronikę. Dziękuję również przemiłym paniom w rejestracji. ❤️
 • Avatar Sabina Guz ★★★★★ miesiąc temu
  Niestety od zawsze miałam problem z próchnicą. Trafiłam do tego gabinetu z polecenia koleżanki … Całość i nie zawiodłam się. Pani Weronika Jędrasik zajęła się moimi zębami bardzo dobrze. Nic nie bolało, a troska o pacjenta i miła atmosfera sprawiły, że nie stresowałam się ani trochę. Na pewno wrócę tutaj jeszcze nie raz. 🙂
 • Avatar Inga Mróz ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Pani doktor Kaczmarek jest najlepsza w swoim fachu. Proteza wykonana została perfekcyjnie. … Całość Polecam serdecznie tę panią. Fantastyczne wykonanie.
 • A Google User ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Pani doktor Kaczmarek jest najlepsza w swoim fachu. Proteza wykonana została perfekcyjnie. … Całość Polecam serdecznie tę panią. Fantastyczne wykonanie.
 • Avatar Kate Grail ★★★★★ 9 miesięcy temu
  Kiedy pragnienie ogarnia energia przez serce , znajdzie miejsce na Ziemi bólu ukojenie. Od … Całość kilku miesięcy Jestem pacjentką gabinetu Kuźmińscy .
  U Pani Dr. Wandy , która jest cudownym ortodontą , a która z pasją i niezwykłą zręcznością poddaje regulacji moje uzębienie. U Pani Dr. Weroniki , gdzie z pozycji podziwiać mogę talent , umiejętności , sztuke w odejmowaniu bólu , bez bólu .. Dr. Maciej Kuźmiński , ponad profesjonalizm wykazuje swoją wiedzą , doświadczeniem , zainteresowaniem w kierunku pacjenta .. Wspaniali specjaliści w jednym miejscu, obsługa na najwyższym poziomie.Ceny stosowne do jakości leczenia, gabinety nowoczesne ze specjalistycznym sprzętem wysokiej klasy .Bardzo polecam to miejsce.

logo_facebook.png