Opinie

Kuźmińscy Stomatologia

Zobacz jak oceniają nas Pacjenci

Google.png
Opinie

4,2 106 reviews

 • Avatar Tomasz Nowosielski ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Jeśli ktoś jest zainteresowany protetyką, to jak najbradziej polecam to miejsce! Dr. Wanda … Całość Kaczmarek to specjalistka w tej dziedzinie. Proteza wykonana prawie natychmiastowo i fachowo, w dodatku nie za kosmiczną kwotę. Polecam gorąco!
 • Avatar Robert Krajewski ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Mogę ich śmiało polecać. Według mnie ceny dostępne dla każdego. Umiejętnościami wyróżniają … Całość się na rynku;).
 • Avatar Inga Mróz ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Pani doktor Kaczmarek jest najlepsza w swoim fachu. Proteza wykonana została perfekcyjnie. … Całość Polecam serdecznie tę panią. Fantastyczne wykonanie.
 • A Google User ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Pani doktor Kaczmarek jest najlepsza w swoim fachu. Proteza wykonana została perfekcyjnie. … Całość Polecam serdecznie tę panią. Fantastyczne wykonanie.
 • Avatar Kate Grail ★★★★★ miesiąc temu
  Kiedy pragnienie ogarnia energia przez serce , znajdzie miejsce na Ziemi bólu ukojenie. Od … Całość kilku miesięcy Jestem pacjentką gabinetu Kuźmińscy .
  U Pani Dr. Wandy , która jest cudownym ortodontą , a która z pasją i niezwykłą zręcznością poddaje regulacji moje uzębienie. U Pani Dr. Weroniki , gdzie z pozycji podziwiać mogę talent , umiejętności , sztuke w odejmowaniu bólu , bez bólu .. Dr. Maciej Kuźmiński , ponad profesjonalizm wykazuje swoją wiedzą , doświadczeniem , zainteresowaniem w kierunku pacjenta .. Wspaniali specjaliści w jednym miejscu, obsługa na najwyższym poziomie.Ceny stosowne do jakości leczenia, gabinety nowoczesne ze specjalistycznym sprzętem wysokiej klasy .Bardzo polecam to miejsce.

logo_facebook.png