Opinie

Kuźmińscy Stomatologia

Zobacz jak oceniają nas Pacjenci

Google.png
Opinie

4,1 93 reviews

 • Avatar Adrianna Bartosik ★★★★★ miesiąc temu
  Leczyłam próchnicę u Pani Weroniki i jestem zadowolona. Atmosfera podczas wizyty bardzo … Całość przyjemna. Dodatkowo korzystny cennik. Nic tylko polecać!
 • Avatar Blanka Marzec ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Super opieka. Dziękuje za efektowne wyleczenie próchnicy. Pani Aneta wykonała najlepszą … Całość robotę. Lepiej być nie mogło;).
 • Avatar Edyta Dregier ★★★★★ 4 miesiące temu
  Po przeprowadzce do Łodzi szukałam nowego stomatologa i po poleceniu znajomej udałam się … Całość do gabinetu Kuźmińscy stomatologia na oczyszczanie. Usługa została wykonana przez bardzo miłą panią higienistkę, która dodatkowo zrobiła mi przegląd oraz zdjęcie pantomograficzne. Złogi były usuwane pod mikroskopem co jest rzadko spotykane i daje lepsze efekty oczyszczania. Gabinet był bardzo dobrze wyposażony a dodatkowo posiadają pracownię rentgenowską co jest dużym ułatwieniem i przyspiesza proces leczenia. Dalsze leczenie ubytków kontynuuje u dr Weroniki Jędrasik oraz dra Michała Kuźminskiego, których bardzo polecam. Ceny oczyszczania oraz leczenia ubytków nie odbiegają od cen w innych gabinetach w których się leczyłam i są adekwatne do jakości usług.
 • Avatar J R ★★★★★ 3 miesiące temu
  Do dr Macieja Kuźminskiego trafiłam z polecenia innego stomatologa, który nie podjął … Całość się leczenia kanałowego. Dr w profesjonalny sposób odpowiedział na wszystkie zadane pytania i zaproponował usunięcie zęba ponieważ zbyt długo nie będę się nim cieszyć (był zbyt słaby) i zaproponował wstawienie implantu. Po dłuższym zastanowieniu uznałam że spróbuję. Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty u dr. Macieja Kuźmińskiego. Obecnie kończymy prace związane z implantem. Dodatkowo na uznanie zasługuje p. Joanna - recepcjonistka, zawsze miła i uśmiechnięta: doradza, dostosowuje termin wizyt do moich oczekiwań oraz daje wiele otuchy przed wejściem do gabinetu - takiego pracownika gratuluję Szefowi Kliniki. Korzystam wraz z moją Rodziną z usług kliniki od 4 lat i nie planuję szukać innego stomatologa. Wszystkim polecam. Od początku profesjonalizm na pięknych własnych zębach kończąc 😁
 • Avatar xd xd ★★★★★ 2 miesiące temu
  Od wielu lat jestem pacjentką tej Kliniki. Zawsze jestem zadowolona zarówno z przebiegu … Całość wizyty, efektów leczenia jak i miłej obsługi na rejestracji. Leczę się u dr Weroniki, która swoim profesjonalnym podejściem do pacjenta sprawiła, że nie boję się już wizyt u stomatologa! Ostatnio usuwałam również złogi u p. Aleksandry, która również wzbudziła moje zaufanie i będę na pewno kontynuować u niej higienizację co pół roku. Ceny adekwatne do jakości leczenia, lekarze i asystentki są ubrani w specjalne kombinezony więc nawet w pandemii można czuć się bardzo bezpiecznie. Zawsze panuje miła atmosfera a wnętrza gabinetów są schludne i ze specjalistycznym sprzętem na wysokim poziomie. Bardzo polecam z własnego doświadczenia to miejsce 🙂

logo_facebook.png