Opinie

Kuźmińscy Stomatologia

Zobacz jak oceniają nas Pacjenci

ZnanyLekarz.png
Kuźmińscy Stomatologia
Google.png
Opinie

4,5 135 reviews

 • Avatar Barbara ★★★★★ miesiąc temu
  Jestem bardzo mega zadowolona z dzisiejszej wizyty nie czułam bólu przy usuwaniu 8 pan … Całość doktor jest super ma duza cierpliwość i moge gorąco polecić te klinikę P Kuzminskich Polecam
 • Avatar Ada Kowalik ★★★★★ 2 tygodnie temu
  Na pewno nie zmienię stomatologa przez kilka najbliższych lat! Pan Maciej to świetny stomatolog, … Całość bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Leczenie kanałowe wykonane prawie bezboleśnie i ze świetnym efektem. W końcu ząbki jak nowe! 😀
 • Avatar Inga Mróz ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Pani doktor Kaczmarek jest najlepsza w swoim fachu. Proteza wykonana została perfekcyjnie. … Całość Polecam serdecznie tę panią. Fantastyczne wykonanie.
 • A Google User ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Pani doktor Kaczmarek jest najlepsza w swoim fachu. Proteza wykonana została perfekcyjnie. … Całość Polecam serdecznie tę panią. Fantastyczne wykonanie.
 • Avatar Kate Grail ★★★★★ 5 miesięcy temu
  Kiedy pragnienie ogarnia energia przez serce , znajdzie miejsce na Ziemi bólu ukojenie. Od … Całość kilku miesięcy Jestem pacjentką gabinetu Kuźmińscy .
  U Pani Dr. Wandy , która jest cudownym ortodontą , a która z pasją i niezwykłą zręcznością poddaje regulacji moje uzębienie. U Pani Dr. Weroniki , gdzie z pozycji podziwiać mogę talent , umiejętności , sztuke w odejmowaniu bólu , bez bólu .. Dr. Maciej Kuźmiński , ponad profesjonalizm wykazuje swoją wiedzą , doświadczeniem , zainteresowaniem w kierunku pacjenta .. Wspaniali specjaliści w jednym miejscu, obsługa na najwyższym poziomie.Ceny stosowne do jakości leczenia, gabinety nowoczesne ze specjalistycznym sprzętem wysokiej klasy .Bardzo polecam to miejsce.

logo_facebook.png