Sterylność

Dezynfekcja i sterylizacja to dla nas podstawa

Wykwalifikowany personel medyczny, najnowocześniejszy sprzęt i wysoki poziom świadczonych usług, to niewątpliwie składowe profesjonalnego gabinetu stomatologicznego. Nie można jednak zapominać jak ważne jest bezpieczeństwo i higiena pracy. Kładziemy duży nacisk na utrzymywanie najwyższych standardów w tej sferze.

Czystość pomieszczeń w naszej klinice utrzymujemy przy użyciu preparatów nieszkodliwych dla pacjenta i personelu, a równocześnie skutecznych pod względem działania bakteriobójczego. Miejsce pracy jest odpowiednio przygotowane przed przyjęciem każdego pacjenta. Co więcej, dokładnie przestrzegamy zasad dotyczących segregacji i utylizacji odpadów medycznych i materiałów skażonych.

Sterylność
Sterylność

Najwyższe standardy

Sterylizacja narzędzi odbywa się w autoklawach: Melag i Euronda, które są sprzętami o najwyższej jakości. Ponadto, korzystamy z automatycznego systemu czyszczenia i pielęgnacji instrumentów QUATTRO care PLUS KAVO. Zachowanie norm sanitarnych jest absolutnie koniecznym elementem prawidłowego działania każdego gabinetu stomatologicznego.

Przestrzeganie niezbędnych procedur dotyczących higieny i bezpieczeństwa pracy pozwala nam na zagwarantowanie Państwu świadczenia najwyższej jakości usług przy eliminacji jakiegokolwiek ryzyka.