Umów się | ZnanyLekarz.PL
Kuźmińscy Stomatologia

JOANNA WIŚNIEWSKA

JOANNA WIŚNIEWSKA

Kierownik Rejestracji


Pani Joanna jest komunikatywną osobą o optymistycznym podejściu do życia, otwartą na relacje z innymi ludźmi. Jej energia życiowa oraz entuzjazm przejawiają się w wielu aspektach życia, m.in. w pracy. Jako nasza rejestratorka kompleksowo obsługuje Pacjentów i pomaga im wybrać dogodne terminy wizyt, a także w razie potrzeby służy radą.

Celem jej pracy jest rejestracja nowych Pacjentów oraz umawianie terminów świadczenia usług stomatologicznych. Zajmuje się także gromadzeniem, segregacją oraz archiwizacją dokumentacji medycznej leczonych w Kuźmińscy Stomatologia osób. Chętnie i wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania związane z przebiegiem leczenia, warunkach formalnych czy finansowych.

Do swojej pracy podchodzi z zaangażowaniem, a wszystkie służbowe obowiązki wykonuje z pogodnym nastawieniem i uśmiechem na twarzy. Stawia na najwyższą jakość obsługi oraz zadowolenie i komfort Pacjentów. Absolwentka finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Łódzkim, z gabinetem współpracuje od 2016 roku. W wolnych chwilach chętnie sięga po książki lub dobry film.