Umów się | ZnanyLekarz.PL
Kuźmińscy Stomatologia

Krok po kroku do implantów zębów

Nasze wieloletnie doświadczenie i jakość wykonywanych zabiegów wraz z nowoczesnymi systemami implantologicznymi pozwalają stworzyć zdrowy i piękny uśmiech każdego naszego Pacjenta. Idealny uśmiech to wynik, który możemy osiągnąć korzystając z implantów, a samo wstawianie zębów w naszej praktyce odbywa się kompleksowo i z najwyższą starannością.

Dzięki implantom Pacjenci unikają kłopotów związanych z klasyczną protetyką jak np. wyjmowanie protez, konieczność szlifowania zębów, a przede wszystkim mają pełen komfort zarówno fizyczny, jak i psychiczny podczas jedzenia, uśmiechu, czy mówienia.

Krok po kroku do implantów zębów

Procedura wstawiania zębów

Wywiad

Przed każdym zabiegiem wszczepienia implantu przeprowadzamy szczegółową konsultację. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania i porozmawiamy o Waszych oczekiwaniach estetycznych, a także o indywidualnych możliwościach finansowych. Na wizycie konsultacyjnej przedstawimy również ryzyko związane z zabiegiem oraz naszą propozycję dopasowaną do każdego z Państwa indywidualnie.

Na pierwszych wizytach przeprowadzamy również szczegółowy wywiad dotyczący Państwa stanu zdrowia.

Następnie lekarz przeprowadza badanie jamy ustnej.

Zawsze wykonujemy trójwymiarowe zdjęcie CBCT. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lekarz stomatolog może zlecić ogólną morfologię krwi lub konsultację z lekarzem rodzinnym. Wtedy wspólnie wydają decyzje o kwalifikacji Pacjenta do zabiegu.

Planowanie leczenia

Leczenie, mające na celu wstawienie zębów, planujemy na podstawie dokładnego badania klinicznego w tym badania zgryzu i CBCT. Aby praca była wykonana jak najlepiej pod względem estetycznym i czynnościowym, warto jest przygotować specjalny szablon do dokładnego wprowadzenia implantu. Na tym etapie oprócz przedstawienia Pacjentowi najczęściej dwóch lub trzech alternatywnych metod uzupełnienia implantologicznego, tworzymy również wstępny kosztorys całego leczenia.

Po zabiegu nasi specjaliści udzielają rad oraz wytłumaczą, jak dbać o miejsce zabiegu oraz implant, aby proces gojenia przebiegał bez uczucia dyskomfortu.

Przed zabiegiem Pacjent podpisuje umowę miedzy nim a lekarzem – ,,zgodę na zabieg”. To dla nas kredyt zaufania, który nam udzielacie. My z naszej strony zrobimy wszystko, aby cały zabieg przebiegł komfortowo, a Pacjent czuł się bezpiecznie. Zapewniamy Was, że jesteście w dobrych rękach.

Zabieg

Cały zabieg przeprowadzamy w znieczuleniu miejscowym. Implantacja to zabieg chirurgiczny, a więc szczególną uwagę przywiązujemy do zasad sterylności i antyseptyki.

Po przygotowaniu miejsca na wszczep, implant zostaje do niego wkręcony z odpowiednią siłą. Cały zabieg trwa ok 30-45 minut.

Proces gojenia trwa zwykle 3 miesiące (dłużej jeżeli zostały wykonane zabiegi augmentacji kości). W trosce o bezproblemowy czas gojenia każdy Pacjent dostaje od nas spis wszystkich zaleceń.

lekarze zajmujący się daną dziedziną

MACIEJ KUŹMIŃSKI

MACIEJ KUŹMIŃSKI

Dr n. med.

Właściciel

Dr n. med. Maciej Kuźmiński posiada tytuł specjalisty ze stomatologii zachowawczej z endodoncją i stomatologii ogólnej. Stale pogłębia swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych konferencjach i zaawansowanych szkoleniach w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii. Jest autorem wielu prac naukowych, w tym 11 wygłoszonych na kongresach zagranicznych oraz rozdziałów w 3 książkach z zakresu endodoncji.

MACIEJ KUŹMIŃSKI

Dr n. med.

Właściciel

Dr n. med. Maciej Kuźmiński posiada tytuł specjalisty ze stomatologii zachowawczej z endodoncją i stomatologii ogólnej. Stale pogłębia swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych konferencjach i zaawansowanych szkoleniach w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii. Jest autorem wielu prac naukowych, w tym 11 wygłoszonych na kongresach zagranicznych oraz rozdziałów w 3 książkach z zakresu endodoncji.

Wysoki odsetek powodzeń

W gabinecie wykorzystujemy tylko nowoczesne implanty.

Implantacja jest procedurą medyczną charakteryzującą się bardzo wysokim odsetkiem powodzeń sięgającym 94%. W tych nielicznych przypadkach, w których implant nie ulegnie integracji, dokonujemy bezpłatnie ponownej implantacji.

Implanty mogą przetrwać do końca życia. Jako, że materiały używane w naszej praktyce muszą mieć najwyższa jakość, nasze implanty mają dożywotnią gwarancję.

Wstawianie implantów składa się z trzech etapów

Krok po kroku do implantów zębówKrok po kroku do implantów zębów

Pan Wojciech

Pan Wojciech miał problem z silnie zniszczonymi zębami, brakami zębowymi i przebarwieniami. Uznaliśmy, że w tej sytuacji pomóc może tylko kompleksowe leczenie implantoprotetyczne. Dokonaliśmy odbudowy uzębienia Pana Wojciecha – rekonstrukcje protetyczne zamocowane na implantach doskonale spełniły swoje zadanie.

Krok po kroku do implantów zębówKrok po kroku do implantów zębów

Pan Jarosław

U Pana Jarosława konieczne okazało się przeprowadzenie kompleksowego leczenia. Wykonana diagnostyka pozwoliła nam ocenić stan zdrowia jamy ustnej i przygotować plan terapii. Postanowiliśmy odbudować braki zębowe przy pomocy implantów zębowych. Ponadto zastosowaliśmy korony, nakłady oraz licówki zębów. Uzyskane efekty w pełni spełniły oczekiwania Pana Jarosława.

Łódź implanty zębów ze znakiem jakości

Kuźmińscy Stomatologia to renomowany gabinet dentystyczny w doskonałej lokalizacji. Nasz personel stanowią doświadczeni lekarze, dla których leczenie i wstawianie zębów jest nie tylko pracą, ale także pasją. Ta ostatnia napędza ich do ciągłego rozwoju, który podnosi medyczne kompetencje i wiedzę na wyższy poziom. Dzięki temu możemy oferować naszym Pacjentom kompleksowe usługi stomatologiczne, począwszy od tych najprostszych, aż po te najbardziej zaawansowane. Implanty zębów należą do tej drugiej kategorii. To rozwiązanie adresowane do osób, które z różnych względów utraciły swoje naturalne zęby. Wykorzystując implanty zębowe, można bez problemu wstawić zęby. Wszczepienie implantu to zabieg chirurgiczny, który w naszej klinice poprzedzany jest wizytą kontrolną. W jej trakcie lekarz omawia specyfikę procesu leczenia, a Pacjent wyraża zgodę na jego podjęcie. W codziennej pracy wykorzystujemy jedynie najwyższej jakości implanty zębów Łódź. Jakościowe implanty zębów w rękach fachowców są gwarancją powodzenia leczenia. Implantacja to dość skomplikowany zabieg, któremu mogą towarzyszyć liczne pytania, także te natury finansowej. Transparentność to jedna z podstawowych zasad funkcjonowania naszej kliniki. Dlatego osoby rozważające implanty Łódź cennik mają do dyspozycji na naszej stronie internetowej. W razie pojawienia się dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z recepcją placówki.

Krok po kroku do implantów zębów

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!