Umów się | ZnanyLekarz.PL
Kuźmińscy Stomatologia

Piaskowanie

Osad na zębach powstały od picia kawy, herbaty czy palenia papierosów skutecznie może obniżyć walory estetyczne naszego uśmiechu.

Pozwól, że pomożemy Ci utrzymać jednolity kolor zębów przez co Twój uśmiech będzie jeszcze bardziej atrakcyjny. Pacjenci odwiedzający nas regularnie na wizyty kontrolne oraz zabiegi profilaktyczne mogą pochwalić się pięknym uśmiechem. Pozwól, że zadbamy również o Twój.

Piaskowanie

Jak wygląda zabieg?

Piaskowanie polega na użyciu specjalnego urządzenia, które wyrzuca pod ciśnieniem mieszankę proszku i wody skutecznie rozbijając osad, usuwając przebarwienia oraz drobiny kamienia nazębnego. Zabieg ten, dodatkowo, doskonale oczyszcza trudno dostępne miejsca oraz przestrzenie zębowe. Jest on całkowicie bezbolesny, również dzięki nowoczesnym i precyzyjnym sprzętom, na których pracujemy.

Zawsze po zabiegu następuje dokładne polerowanie zębów pastą polerską oraz fluoryzacja. Nasi specjaliści udzielą rad i wskazówek dotyczących profilaktyki oraz przeprowadzą instruktaż higieny jamy ustnej. Odpowiedzą na każde pytanie dotyczące dbania o zęby w domu.

Piaskowanie zębów Łódź

Uśmiech to klucz do wielu drzwi. Uśmiechnięte osoby są postrzegane jako otwarte na innych, radosne, nie mające nic do ukrycia, zarażające optymizmem. To właśnie one robią lepsze pierwsze wrażenie, od którego przecież tak wiele zależy w kontaktach zawodowych i prywatnych. Każdy z nas ma swoje powody do uśmiechu. W Kuźmińscy Stomatologia doskonale wiemy, że jednym z najlepszych powodów do uśmiechu są lśniące zęby bez przebarwień, które gwarantuje piaskowanie zębów Łódź – jeden z najbardziej popularnych elementów naszej kliniki. Piaskowanie zębów to stosunkowo prosty zabieg rodem z medycyny estetycznej pozwalający na usunięcie plam, od których nie jest wolny nikt z nas. Picie kawy, herbaty czy wina pozostawia na zębach charakterystyczne ślady, których nie jesteśmy w stanie pozbyć się nawet z pomocą regularnej pielęgnacji. Jednak najbardziej narażeni na powstawanie żółtawego osadu są palacze papierosów. Tu z pomocą przychodzi piaskowanie, które pozwala na utrzymanie jednolitego, białego odcienia uśmiechu, nawet w przestrzeniach między poszczególnymi zębami. Osoby, które interesuje piaskowanie Łódź, z pewnością powinny sprawdzić ofertę naszej placówki. Doświadczeni stomatolodzy, komfortowe warunki leczenia oraz indywidualnie dostosowane plany terapii sprawiają, że Kuźmińscy Stomatologia od lat cieszy się zaufaniem Pacjentów. Osoby korzystające z naszych usług podkreślają także to, że leczenie stomatologiczne w naszej klinice nie jest wymagające dla portfela, o czym możesz przekonać się przeglądając zakładkę piaskowanie Łódź cennik.

Piaskowanie

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!