Umów się | ZnanyLekarz.PL
Kuźmińscy Stomatologia

Wypełnienia zębów

Odbudowa zęba zniszczonego próchnicą wykonana w naszym gabinecie odtwarza naturalny kształt zęba, kolor szkliwa i funkcję tak, aby ząb kontaktował się odpowiednio z zębami przeciwstawnymi. Tak dokładnie wykonane odbudowy zębów są najczęściej wykonywanym zabiegiem w naszej klinice.

Wypełnienia zębów

Wiemy, jak ważna dla Pacjentów jest kwestia estetyczna, dlatego dokładamy wszelkich starań, by efekt końcowy w pełni Państwa zadowalał. Tak samo jak estetyka ważny jest komfort. Z tego powodu miło nam poinformować, że wypełnienia kompozytowe są jednym z najmniej inwazyjnych sposobów leczenia. Dodatkowo, nasi doświadczeni lekarze są w stanie dokonać dużych zmian już na jednej wizycie z gwarancją, że nie zauważą Państwo różnicy pomiędzy wypełnieniem kompozytowym a naturalnym zębem.

Zarówno diagnostyka jak i leczenie zachowawcze odbywa się w naszym gabinecie z użyciem powiększenia. Nowoczesny mikroskop umożliwia w dużym powiększeniu wykryć małe zmiany próchnicowe oraz wyleczyć ząb niezwykle dokładnie i tak, aby odbudowa była niewidoczna.

A co w sytuacji, gdy wypełnienie kompozytowe nie wystarcza?

Niestety w przypadkach, gdy ząb jest mocno zniszczony, również przez próchnicę, nie jesteśmy w stanie wykonać wypełnienia kompozytowego tak, aby jednocześnie było estetyczne i spełniało swoją funkcję. Wtedy proponujemy Pacjentom wykonanie koron lub mostów, czyli prac protetycznych, które są równie dobrym, a może nawet lepszym, sposobem na odbudowę zęba.

Wypełnienia zębów

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!